Nonstop objednávky

+420 776 766 156

Reference

Využili jste našich služeb a chcete nás pochválit nebo nám vynadat? Neváhejte a napište Vaši referenci na Zlobidylka.cz. Po odeslání bude Vaše reference z důvodu bezpečnosti ještě před uveřejněním zkontrolována administrátorem. Těšíme se na Vaše názory, Zlobidylka.cz.

 1. Tereza Hrušková:

  Reference si dovolím tímto poslat čistě na slečnu Martu, s kterou mám zkušenosti já a moje dcera. Je velmi málo osob, kterým bych své dítě svěřila a Marta mezi ně rozhodně patří. Sára jí pokaždé vřele vítá, nikdy se mi nestalo, že bych se svým odchodem zaznamenala smutek či dokonce slzy ve tváři svého dítěte. Ba naopak! Marta se dětem skvěle věnuje a doopravdy to s nimi umí. Má jednoznačně ten dar, že jí děti milují, umí je zabavit a zároveň vychovávat a směrovat tím správným směrem. Je skvělé mít tak spolehlivou chůvu, jakou Marta je! Tereza Hrušková (tel.: 736751581).

 2. Šárka Linhartová:

  Toto doporučení se týká slečny Jitky.

  Jitka se stará o mého pětiletého syna Maxe. Max ji má velmi rád a čas strávený s ní si užívá. Jitka se Maxovi po dobu, o kterou se o něj stará, plně věnuje. Společné aktivity volí adekvátně a kreativně. Jitka je spolehlivá, trpělivá, přátelská a velmi kreativní. Zároveň si Jitka dovede zjednat respekt dítěte. Mohu se na ni plně spolehnout. Díky ní se Max podstatně zlepšil v kreslení.

  Jitku mohu bez jakýchkoliv výhrad doporučit.

  Šárka Linhartová
  Tel.: 602 655 340

 3. Marie Kovaříková:

  Se službami jsem spokojena. Nejvíce oceňuji rychlou ,bezproblémovou objednávku a možnost si vybrat konkrétní tetu. Slečny mají kreativní nápady a spoustu energie na zabavení dětí. Brzy opět Vašich služeb využiji.

 4. Milan Března:

  Dostal jsem doporučení v práci a zatím vše bez problémů. Jde vidět, že jde o budoucí Paní učitelky.

 5. Marie Marková:

  Zlobidylka.cz mohu doporučit. Našla jsem leták s touto službou ve školce mé dcery a můžu si to jen chválit. Měla jsem problém najít hlídání, když jsem potřebovala. Nyní je to vždy bez problémů a s hlídáním jsem byla vždy spokojená. Marková

 6. Manželé Kučerovi:

  Teta Petra je milá a je vidět, že k dětem má vztah a má i s hlídáním dětí zkušenosti. Se synem si velice pěkně hrála. Škoda jen, že nemá tolik času a musí se střídat :-) ale i tak jsme spokojeni.

 7. Blanka Malá:

  Slečna Petra je velice sympatická, milá a splňuje přesně naše představy, které jsme s manželem od tety na hlídání očekávali. Mohu jen doporučit.

 8. Emma Žáková:

  Jsme spokojeni se službami „Zlobidýlek“. Dcerka má velmi ráda „slečnu na hlídání“. Určitě i v budoucnu využijeme jejich služeb. Můžu jen doporučit.

 9. N. Vránová:

  Děkujeme „Zlobidýlkům“. Naše děti si velmi oblíbily „hlídací tetu“, která je velmi rychle, vtipně a zábavně umí zabavit. Jen doporučuji!

Napište referenci na Zlobidýlka.cz

Váš email nebude zveřejněn, slouží pouze pro ochranu před spamy.